Корисні поради

Яка пломба краща і чому?

В минулому стоматологи пропонували пацієнтам кілька варіантів пломбування, а зруйнований зуб ховали під коронку. Зараз вибір пломбувальних матеріалів теж широкий, але якщо запитати у фахових стоматологів, яка пломба краща, відповідь буде однозначною – фотополімерна. У Луцька стоматологія «Св. Аполонія» всі пломби – фотополімерні і ось чому:

  • Фотополімерна пломба – це зручно і комфортно. Вона дозволяє максимально відтворити природну анатомію зубів, тому прикус НЕ змінюється і запломбований зуб не «заважає»;
  • Красиво. Фотополімерні пломби зі світловідбиваючих композитів, володіючи ефектом «хамелеона», зливаються зі здоровими ділянками зуба, не виділяючись ні за яких обставин і гарантуючи чарівну посмішку. Навіть під ультрафіолетом (на дискотеках, наприклад) вони не відрізняються від своїх зубів;
  • Надійно і довговічно – композитні матеріали герметично закривають чутливі тканини зуба і служать мінімум 10 років;
  • Вихід для напівзруйнованих зубів – навіть у найскладніших випадках, коли зуб може бути частково зруйнованим, фото полімерні пломби можуть врятувати його від «коронки».

Фотополімерні пломби потребують професійного підходу стоматолога, щоб результатом роботи став красивий, природній і білосніжний зубчик. І саме такий результат гарантують своїм клієнтам стоматологи Луцька стоматологія «Св. Аполонія», використовуючи кращі фотополімерні пломби, а також маючи багаторічний досвід по їх встановленню.
Вартість послуг можна дізнатися за телефонами: (095) 200-13-15 та (098) 0-888-000
Наша адреса: м. Луцьк, пр. Відродження, 50-А/93

Блог