Ціни - Дитяча стоматологія Луцьк

Пломбування Twinky Star від 850 грн
Фотополімерний матеріал від 850 грн
Постановка лікувальної пломби (Девіт -С) від 450 грн
Лікування одного каналу від 550 грн
Лікування двох каналів від 850 грн
Постановка лікувальної пломби (Крезо-дент) від 450 грн
Прошліфовування одного зуба від 400 грн
Заміна лікувальної пломби з дентин пастою від 350 грн
Заміна лікувальної пломби (Крезо-дент) від 350 грн
Професійна гігієна молочних зубів від 750 грн
Відбудова стінки зуба від 400 грн
Закриття фісур молочного зуба від 350 грн
Закриття фісур постійного зуба від 700 грн
Постановка тимчасової пломби від 100 грн
Лікувальна прокладка МТА від 800 грн
Антисептична обробка каналів від 380 грн

Дитяча стоматологія у місті Луцьк

В клініці Св. Аполонія вас чекають кваліфіковані лікарі і сучасне обладнання, що подарують вам сяючу і здорову посмішку.

Дитяча стоматологія – здорове майбутнє

Вкрай важлива в ранньму віці консультація дитячого стоматолога – це застава майбутньго здоровья вашої дитини та її білосніжної усмішки. У віці до 2-3 рочків діти полюбляють їсти солодощі, пити лимонади, але зовсім не чистять свої зуби – це і стає головною помилкою в створенні множинного карієсу.

Дитяча стоматологія дещо інща, ніж для дорослих, це:

  • інші методики лікування – дитяча ортодонтія, фторування зубів;
  • інші засоби та матеріали – брекети дітям;
  • механічна професійна чистка зубів для дітей;

Стоматологічний кабінет для дитини

Своєчасне чищення зубів дітям збереже їхні зуби і ясна від захворювань, пояснюйте своїм улюбленим малюкам це, та привчайте вже з малку ретельно чистити зубки, можливо у вигляді веселой гри.

Сучасна стоматологія для дітей в Луцьку пропонує послуги європейського рівня, причому ціни на металеві та керамічні брекети для дітей доступні, а матеріали якісні.
Профессіонал своєї справи, дитячий стоматолог у місті Луцьк проведе огляд та надасть консультацію щодо лікування зубів у дитини, а також догляду за ними.

Якщо своєчасно не лікувати молочні зуби можуть суттєво постраждати постійні. На цьому твердженні твердо стоять усі стоматологи світу.

Дорослі найчастіше думають, що лікувати дитячий карієс потрібно як дорослий, свердлити зуб та його пломбувати, але це не є достовірним. Якщо карієс у дитини знаходиться на ранній стадії, його можна зупинити спеціальними розчинами.

Звичайно дірку потрібно свердлити і пломбувати, щоб зберегти молочний зубчик, який являється таким собі провідником та зберігає місце для майбутнього постійного корневого зуба. Окрім цього, збережений молочний зуб продовжує приймати активну участь у процессі жування, що безперечно важливо.
Наявність молочних перших зубів допомогає правильному розвитку мовлення у дитини з вірною вимовою.

Постійні зуби починають зростати з 5-6 років, коли приходять на зміну молочним, а корнева система постійно міцнішає.

Позитивна репутація і відгуки стоматології

Клієнтами дитячої стоматології у Луцьку є не тільки мешканці міста, але й гості інших міст та держав. Практичний, та роками напрацьований досвід лікарів дає змогу працюівати та налагоджувати довірчі відносини з дітьми та лікувати зуби у вигляді забавної гри.

Гарантія на всі стоматологічні послуги

Наша стоматологія має дуже чемне відносення до кожного клієнта, тому ми даємо гарантію на пломбірування молочних зубів у дітей. Якщо у вашої дитини випаде пломба раніше гарантійного сроку на жувальному зубі, його лікування буде безкоштовним.

Прозорі ціни дитячого стоматолога в Луцьку

На сайті кабінету СВ. Аполонія представлені розцінки на дитячу стоматологію у гривнях на пломбувальні матеріали, анестезію, пломби, імпланти, брекет системи та інше. Ми піклуємось про високу якість та доступність ціни на послуги для Вас та Ваших діток!