Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія – здорове майбутнє

Вкрай важлива в ранньму віці консультація дитячого стоматолога – це застава майбутньго здоровья вашої дитини та її білосніжної усмішки. У віці до 2-3 рочків діти полюбляють їсти солодощі, пити лимонади, але зовсім не чистять свої зуби – це і стає головною помилкою в створенні множинного карієсу.

  •  інші методики лікування – дитяча ортодонтія, фторування зубів;
  • інші засоби та матеріали – брекети дітям;
  •  механічна професійна чистка зубів для дітей;

Стоматологічний кабінет для дитини

Своєчасне чищення зубів дітям збереже їхні зуби і ясна від захворювань, пояснюйте своїм улюбленим малюкам це, та привчайте вже з малку ретельно чистити зубки, можливо у вигляді веселой гри.

Сучасна стоматологія для дітей в Луцьку пропонує послуги європейського рівня, причому ціни на металеві та керамічні брекети для дітей доступні, а матеріали якісні.
Профессіонал своєї справи, дитячий стоматолог у місті Луцьк проведе огляд та надасть консультацію щодо лікування зубів у дитини, а також догляду за ними.

Якщо своєчасно не лікувати молочні зуби можуть суттєво постраждати постійні. На цьому твердженні твердо стоять усі стоматологи світу. Дорослі найчастіше думають, що лікувати дитячий карієс потрібно як дорослий, свердлити зуб та його пломбувати, але це не є достовірним. Якщо карієс у дитини знаходиться на ранній стадії, його можна зупинити спеціальними розчинами.

Звичайно дірку потрібно свердлити і пломбувати, щоб зберегти молочний зубчик, який являється таким собі провідником та зберігає місце для майбутнього постійного корневого зуба. Окрім цього, збережений молочний зуб продовжує приймати активну участь у процессі жування, що безперечно важливо.
Наявність молочних перших зубів допомогає правильному розвитку мовлення у дитини з вірною вимовою.

Постійні зуби починають зростати з 5-6 років, коли приходять на зміну молочним, а корнева система постійно міцнішає.

Гарантія на всі стоматологічні послуги

Наша стоматологія має дуже чемне відносення до кожного клієнта, тому ми даємо гарантію на пломбірування молочних зубів у дітей. Якщо у вашої дитини випаде пломба раніше гарантійного сроку на жувальному зубі, його лікування буде безкоштовним.

Позитивна репутація і відгуки стоматології

Клієнтами дитячої стоматології у Луцьку є не тільки мешканці міста, але й гості інших міст та держав. Практичний, та роками напрацьований досвід лікарів дає змогу працюівати та налагоджувати довірчі відносини з дітьми та лікувати зуби у вигляді забавної гри.

Прозорі ціни дитячого стоматолога в Луцьку

На сайті кабінету СВ. Аполонія представлені розцінки на дитячу стоматологію у гривнях на пломбувальні матеріали, анестезію, пломби, імпланти, брекет системи та інше. Ми піклуємось про високу якість та доступність ціни на послуги для Вас та Ваших діток!

Пломбування Twinky Star850.00
1 Фотополімерний материал850.00
Лікувальна пломба(Девіт – С)450.00
Лікування одного каналу550.00
Лікувальна пломба Крезо Дент, лінкоміцін450.00
Склоіномерна пломба700.00
Прошліфування (одного зуба)400.00
Заміна лікувальної пломби з дентин пастою350.00
Професійна гігієна молочних зубів750.00
Відбудова стіни зуба400.00
Лікування двох каналів850.00
Заміна лікувальної пломби  Крезо Дент350.00
Закриття фісур герметиком750.00
Тимчасова пломба200.00
Лікувальна прокладка МТА500.00