Ціни - Парадонтологія у місті Луцьк

Професійна гігієна ротової порожнини від 500 грн
Професійна гігієна ротової порожнини в складних випадках від 1 800 грн
Фторування зубів  (MI Varnish) від 600 грн
Професійна гігієна зуба (з кюретажною ложкою) від 150 грн
Векторна чистка однієї щелепи від  3 000 грн
Векторна чистка обох щелеп від 5 000 грн
Професійне відбілювання одного зуба від 600 грн
Професійне відбілювання зубів обох щелеп від 2 800 грн
Вторинне професійне відбілювання зубів обох щелеп від 2 200 грн
Третинне професійне відбілювання зубів обох щелеп від 2 200 грн

Парадонтологія у місті Луцьк

В клініці Св. Аполонія вас чекають кваліфіковані лікарі і сучасне обладнання, що подарують вам сяючу і здорову посмішку.

Пародонт – сукупність навколо зубних тканин, які щільно з’єднані між собою. Вони слугують для утримування зуба на своєму місці.

Парадонтологія – це розділ терапевтичної стоматології, що вивчає проблеми та аномалії, а також профілактику даного захворювання. Перші етапи даної хвороби проходять практично не помітно – це є основною особливістю хвороби. Люди просто не помічають перші симптоми цього захворювання.

Причини виникнення та наслідки захворювання

На стан ротової порожнини впливають захворювання ясен. Також захворювання ясен негативно впливає на зовнішній вигляд самих зубів. Є ряд причин, які викликають симптоми хвороби, наприклад: хронічні захворювання, системні захворювання, діабет, гормональні перетворення в організмі, не дотримання правильного способу життєдіяльності, наявність шкідливих звичок. Варто врахувати, що ця хвороба може передаватися у спадок. Найголовніші причини виникнення захворювань тканин пародонта представляються неправильною гігієною ротової області, яка призводить до виникнення бактерій і нальоту, а вони в свою чергу до знищення тканин, які оточують зуб.

До кого звертатися з проблемою захворювання парадонту

Пародонтологія в Луцьку. Якщо у вас з’явилося захворювання ясен, то необхідно відвідати лікаря-пародонтолога. Лікар проведе детальну діагностику і зможе з’ясувати причину проблеми, оцінити стан навколо зубних тканин і ротової порожнини. Для якісного лікування необхідна професійна чистка та відбілювання зубів. На сьогодні сучасна пародонтологія в Луцьку гарно розвинена і допоможе з легкістю вирішити вашу проблему. Співвідношення якості і ціни на відбілювання зубів у стоматологічній клініці СВ.Аполонія в місті Луцьк ідеальне. В наш час мало де можна якісно подбати про стан своїх зубів за такі кошти, бо на лікування таких хвороб часто завищують ціну. Ультразвукова чистка зубів в Луцьку допоможе захистити порожнину вашого рота ще краще. В клініці СВ.Аполонія присутня професійна чистка зубної щелепи ультразвуком.

Профілактика захворювання пародонту

Для уникнення захворювань пародонту, необхідно дотримуватися правил по ретельному гігієнічному догляду за ротовою порожниною, вести здоровий спосіб життя.

Також необхідно відмовитися від шкідливих звичок і не забувати про регулярні відвідування стоматолога для запобігання виникнень симптомів та розвитку захворювання.

В якості додаткової профілактики необхідно слідкувати за своїм харчуванням, а саме, виключити азі свого щоденного раціону солодощі та швидкі вуглеводи (цукерки, льодяники, печиво, тістечка).