Новини

Все про метод вектор-терапії у стоматології Apollonia

Досить часто ми думаємо, що білі красиві зуби – це основа здоров’я ротової порожнини. Проте не варто забувати, що ясна – також важливий елемент і про них потрібно турбуватися не менше.

Перш ніж розповідати про вектор-терапію, варто пояснити значення слова пародонт. Це комплекс тканин, який оточує кожен зуб і складається з: ясен, альвеолярної кістки, періодонту та цементу кореня зуба (це маленький шар, який оточує корінь зуба).

Основна функція пародонту – утримувати зуб в лунці. Також це забезпечення кровопостачання і рівномірний розподіл жувального навантаження на зуб (пародонт містить для цього велику кількість нервових рецепторів).

Зазвичай про пародонт починають дізнаватися люди, у яких з’явилася хвороба – пародонтит. Характеризується процесом руйнування тканин навколо зуба і виникає через те, що інфекція потрапляє у пародонт.

Нехтування рекомендаціями лікарів щодо лікування цього захворювання може призвести навіть до втрати зуба.

Основними симптомами пародонтиту є:

  • кровоточивість, набряк і почервоніння ясен
  • неприємний запах з рота
  • видовженість шийки зуба, утворення зубоясенних кишень
  • зубні відкладення
  • можливі гнійні виділення між зубами
  • підвищена рухливість зубів

Пародонтит – хвороба, яка пов’язана не лише зі здоров’ям ротової порожнини. Знижується загальний імунітет, можуть бути проблеми у роботі шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та психоемоційної сфери.

Серед основних причин пародонтиту є: недостатня гігієна ротової порожнини, скупчення великої кількості шкідливих бактерій на під’ясенній поверхні біля кореня зуба, нехтування рекомендаціями стоматолога щодо догляду за яснами.

Лікування захворювань пародонту за допомогою апарату Vector

У сімейній стоматології “APOLLONIA” ми використовуємо сучасний метод лікування пародонтиту – вектор-терапія. В основі методу – застосування ультразвуку і спеціальної суспензії, яка очищує корінь зуба.

Зазвичай, стоматолог-пародонтолог проводить лікування у декілька етапів:

  • зняття нальоту і зубного каменю за допомогою ультразвуку і Air-Flow;
  • визначається ступінь запалення ясень (вимірюється глибина ясенної кишені біля кожного зуба);
  • проводиться глибоке чищення коренів зубів за допомогою спеціальної насадки, яка прибирає мікроорганізми й токсини;
  • обов’язковою є перевірка ясен через 3 місяці, тоді лікар зможе скласти план дій для профілактики запалення.

Якщо вчасно почати лікування за допомогою сучасного апарату Vector – можна уникнути багатьох проблем і ускладнень.

Вектор-терапія проводиться у Луцьку, тому вам не потрібно їхати до іншого міста, щоб розв’язати це питання.

Вже після першої процедури пацієнт відчуває значне покращення: зникає неприємний запах з рота, усувається запалення і почервоніння, утворюються сприятливі умови, щоб тканини почали відновлюватися.

Ультразвукові хвилі руйнують плівку з бактеріями, очищують шийку зуба і полірують корінь.

Також наголошуємо, що лише регулярний огляд, підтримувальні процедури і відповідальність пацієнта гарантують запобігання загостренню пародонтиту і довготривалий ефект після лікування.

Запрошуємо на консультацію до нашого спеціаліста-пародонтолога, щоб ви впевнилися у здоров’ї своїх ясен і ротової порожнини.

Для запису телефонуйте – 098 088 80 00. Ціни на вектор-терапію в стоматології “APOLLONIA” досить демократичні,  доступні до перегляду на нашому сайті.

Блог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *