Новини

Відбілювання зубів у Луцьку за найновішою методикою «Beyond polus»

«ZOOM» і «Beyond polus» — дві найбільш популярні системи сучасного відбілювання у світі. Однак система «Beyond polus», яку використовує наша стоматологія, має декілька суттєвих переваг.

1. Система «ZOOM» використовує в якості світла ультрафіолетове випромінювання, натомість в «Beyond polus» установлена галогенова лампа холодного блакитного світіння.

Мінуси ультрафіолету очевидні. Така лампа може обпалити губи або слизову оболонку рота. А на шкірі навколо губ може з’явитися небажана і зовсім неестетична засмага. До того ж, ультрафіолетові лампи не здатні фільтрувати шкідливе для людини УФ-випромінювання.

2. Оскільки в системі «ZOOM» використовується ультрафіолет, лікар витрачає багато часу, щоб ретельно захистити порожнину рота спеціальним покриттям. Все це розтягує час процедури більш ніж на годину і робить її для пацієнта досить напруженою.

Такого дискомфорту можна уникнути, якщо вибрати відбілювання зубів «Beyond polus» — найбезпечніший та найефективніший вид відбілювання на сьогодні у світі.

Відбілювання зубів у Луцьку
Перед процедурою губи пацієнта обробляють спеціальним захисним гелем, рот фіксують у відкритому положенні, ділянки шкіри з зовнішньої сторони захищає тканинна серветка. Очі надійно бережуть спеціальні окуляри. Все! Далі наноситься відбілювальний гель, який «просвічується» лампою.

Щоб домогтися ідеальної білизни, потрібно три підходи по 10 хвилин. В цілому процедура на установці «Beyond polus» займає часу майже в два рази менше, ніж відбілювання «ZOOM».

Запишіться на відбілювання вже зараз! 🙂
Наш телефон: (095) 200-13-15
Адреса: м. Луцьк, пр. Відродження, 50-А/93

Блог